اموزش ریختن فیلم,عکس و اهنگ بوسیله ایتونز
توجه : سوالات خود را در جای مناسب بپرسید
تبلیغات شما در این مکان
4.2.0
4.2.0
فروشگاه کارت شارژ اپل اپس خیریه همت 
تبلیغات شما در اپل اپستبلیغات شما در اپل اپس

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Apple
  • 1 Post By I-Rtoman

موضوع: اموزش ریختن فیلم,عکس و اهنگ بوسیله ایتونز

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر اپل اپس
    تشکر شده 8 بار در 2 پست

خب خیلی از دوستان سوال داشتند که چطور میشه فایل های نامبرده رو در ای دیوایس ریخت.در این اموزش یاد چگونگی منتقل کردن فایل های نامبرده به ای دیوایس خود را یاد خواهید گرفت

1-ابتدا برنامه ایتونز را اجرا کنید

2-سپس دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کنید

اگر قصد دارید در ایدیوایس خود اهنگ بریزید تمامی اهنگ های مورد نظر رو به بخش music در لیست سمت چپ ایتونز در قسمت library کپی کنید.در مورد فیلم نیز فایل های خود را در بخش movies کپی کنید

3-از لیست سمت چپ نام دستگاه خود را انتخاب کنید

4-در بالا گزینه music رو انتخاب و تیک گزینه sync musics رو بزنید.سپس بر روی گزینه apply در قسمت پایین سمت چپ کلیک کنید

5-حالا قسمت movies را انتخاب کنید و تیک گزینه sync movies را هم بزنید.سپس تیک فیلم های دلخواه خود را بزنید.دوباره بر روی apply کلیک کنید

6-حالا به قسمت photos بروید و گزینه sync photos from را تیک زده و گزینه کشویی را باز کرده و با انتخاب گزینه choose folder پوشه عکس های مورد نظر را انتخاب کنید.از این پس تمام عکس هایی که می خواهید به دستگاه منتقل کنید را در همین پوشه کپی کنید.بر روی apply کلیک کنید

کار تمام است
    لذت ببرید

llvllrsasan likes this.
    7 کاربر از Apple عزیز بابت این پست تشکر کرده اند ashkan1999 (14th April 2013),dabir (18th February 2014),habiballah (4th November 2012),Mohsen1498 (26th June 2013),negin (25th January 2013),shabnam (23rd November 2012),vampire74 (13th September 2012)

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر اپل اپس
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    توروخدا جواب بدین.. آقا من از بیرون برنامه زدم بعضی هاشون پولی هستن. الان خودم یه اپل آیدی باز کردم . میخوام خودم برنامه بزنم .ولی وقتی سینک میکنم تمام برنامه ها میخواد پاک بشه چون فایل ها تو سیستمم نیس. چیکار باید بکنم تا اونا پاک نشن ؟؟؟؟ یکی هم اگه اون برنامه ها رو از کسی که برنامه رو زده کپی کنم به پوشی آی تیونز بریزم بازم پاک میشه ؟؟؟؟؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    تشکر شده 536 بار در 449 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط brave_mosi نمایش پست ها
    توروخدا جواب بدین.. آقا من از بیرون برنامه زدم بعضی هاشون پولی هستن. الان خودم یه اپل آیدی باز کردم . میخوام خودم برنامه بزنم .ولی وقتی سینک میکنم تمام برنامه ها میخواد پاک بشه چون فایل ها تو سیستمم نیس. چیکار باید بکنم تا اونا پاک نشن ؟؟؟؟ یکی هم اگه اون برنامه ها رو از کسی که برنامه رو زده کپی کنم به پوشی آی تیونز بریزم بازم پاک میشه ؟؟؟؟؟
    دوست عزیز اون هایی که پولی هستن دیگه نمیتونی نصب کنید چون با اون اول ایدی اون مغازه دار ثبت شده و کاریش نمیشه کرد .
    brave_mosi likes this.
    امضای I-Rtoman

appleapps.ir/repo

Instagram:Rezasirish99

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کسانی که از این موضوع دیدن کرده اند : 67

You do not have permission to view the list of names.

کلمات کلیدی این موضوع